O nas

01Kim jesteśmy

CK Media Group to zespół otwartych na świat młodych i ambitnych ludzi, których pasją jest szeroko pojęty marketing.

Pracowaliśmy dla dużych korporacji, tworząc materiały promocyjne – zarówno drukowane, jak i elektroniczne. Przygotowywaliśmy imprezy plenerowe, w jakich uczestniczyło nawet do tysiąca osób. Rynek marketingu internetowego poznaliśmy od podszewki, pracując w różnych typach mediów – w prasie, radiu oraz w internetowych portalach.

Mamy wiedzę praktyczną, aczkolwiek nieustannie śledzimy najnowsze trendy i wszelkie ciekawe nowinki wcielamy na bieżąco w życie. W naszą edukację wkładamy dużo czasu i uwagi.

Ponadto naszą skuteczność staramy się łączyć z atmosferą – cenimy sobie dobre relacje z naszymi współpracownikami oraz klientami. Idziemy do ludzi z uśmiechami na twarzach i jesteśmy szczęśliwi, gdy tym uśmiechem również jesteśmy nagradzani :)

02Dlaczego to robimy

Gdy mówimy o naszej firmie, nie potrafimy robić tego beznamiętnie. Bo my naszą pracę zwyczajnie uwielbiamy. Wychodzimy z założenia, że w życiu zawodowym człowiek powinien robić to, co lubi, bo tylko wtedy robi to na najwyższym poziomie.

Z marketingiem jesteśmy związani od lat. Doskonale znamy także rynek lokalnych oraz ogólnopolskich mediów. Mamy doświadczenie w zakresie e-promocji, a to właśnie elektroniczne media (w tym media społecznościowe) mają coraz większe znaczenie dla działań wizerunkowych.

„Nie ma Cię w Google, nie ma Cię na Facebooku? To znaczy, że nie istniejesz”. Oczywiście jest w tych słowach nieco przesady, ale faktem jest, że obecność w internecie (aktywna!) ma niebagatelny wpływ na sprzedaż i zainteresowanie usługami firmy.

03Co nas cechuje

Do każdego klienta, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Marketingu nie da się budować w sposób taśmowy. Każda branża ma swoją specyfikę i żeby promocja była opłacalna, miała swój efekt, najpierw trzeba doskonale ją rozpoznać.

Rezultaty naszych dotychczasowych działań pokazują, że ten kierunek jest właściwy. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Wdrażamy tylko te działania, które w naszym odczuciu mają uzasadnienie i sens. Podchodzimy z uczciwością do każdej współpracy, dzięki czemu budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami.

Skontaktuj się z nami