fbpx
Odwiedza nas 60 tys. osób miesięcznie. Zareklamuj się na CKsport.pl
30 maja 2019

Wydawcą portalu CKsport.pl jest firma CK Media Group. Kim jesteśmy?

media społecznościowe kielce

Choć sport jest naszą pasją i chętnie poświęcamy jej każdą chwilę, to nie jedyna branża, którą na co dzień się zajmujemy. CK Media Group to w głównej mierze Agencja Social Media, jaka ma na swoim koncie owocną współpracę z wieloma firmami z naszego regionu, i nie tylko. Jesteśmy odpowiedzialni na przykład za pełną obsługę reklamowo-marketingową ogólnopolskiej imprezy sportowej.

WYDAWCA

Wszystko zaczęło się oczywiście od portalu CKsport.pl, który powstał niespełna 10 lat temu. Od tego czasu nasz projekt jest wciąż rozwijany i przybywa mu nowych czytelników. W 2018 roku zanotowaliśmy niemal pół miliona unikalnych użytkowników, którzy na co dzień interesują się kieleckim sportem, czyli o prawie 100 000 więcej, niż w 2017 roku.

CKsport.pl to profesjonalizm i rzetelność dziennikarska. Zależy nam na nieustannym progresie, rosnących słupkach popularności, między innymi ze względu na naszych partnerów biznesowych, których działalność na co dzień przedstawiamy na zakładkach zarówno CKsport.pl, jak i profilu facebookowego portalu mającego już prawie 14 tys. polubień. Chcemy, aby CKsport.pl był reklamowym oknem na świat lokalnego biznesu.

Firma CK Media Group związana jest również z marką powrotroberta.pl. To największy polski wortal poświęcony Robertowi Kubicy, prowadzony od 2011 roku. W 2018 roku odwiedziło go 1,362 mln unikalnych użytkowników, generując 44,6 mln odsłon i kilkaset tysięcy komentarzy użytkowników. Blog posiada jedne z największych profilu medialnych związanych z motorsportem w Polsce, które od dawna znajdują się w czołówce jeżeli chodzi o ekwiwalent reklamowy poszczególnych tagów.

AGENCJA SOCIAL MEDIA (i nie tylko!)

Ogromną przyjemność sprawa nam także współpraca z ambitnymi i kreatywnymi firmami z naszego regionu. CK Media Group to agencja reklamowa skupiająca swoją uwagę na współczesnych środkach masowego przekazu. Jesteśmy w internecie, dobrze czujemy się tworząc profile społecznościowe dla naszych partnerów biznesowych i cieszymy się ze wspólnych sukcesów.

Słowo „satysfakcja” może okazać się niewystarczające, kiedy mówimy o współpracy z marką Klank Optyk. Dlatego podkreślamy, że jesteśmy PRZESZCZĘŚLIWI mogąc dołożyć swoją kreatywną cegiełkę do tak niesamowitego i prężnie rozwijającego się projektu. To sieć uznanych salonów optycznych oferujących najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe sygnowane przez największych dyktatorów mody (wśród nich także okulary dla sportowców).

Dla Klank Optyk tworzymy media społecznościowe, realizujemy sesje zdjęciowe, współpracujemy przy realizacji marketingowych materiałów wideo, wypełniamy treścią strony internetowe, jak również działamy w zakresie content marketingu. To także projekty towarzyszące, jak na przykład „Ratujmy Dzieciom Wzrok”, z którego jesteśmy szczególnie dumni. 

Fot. materiał promocyjny Klank Optyk

Kolejna kooperacja, która głęboko siedzi w naszych serduszkach to Kielce Bike-Expo, czyli największe targi rowerowe w tej części Europy. Jako CK Media Group mieliśmy przyjemność obsługiwać media społecznościowe tej imprezy do września 2018 roku i niezmiernie nas cieszy, że już w maju wracamy do współpracy! Kielce Bike-Expo to rewelacyjne wydarzenie nie tylko dla entuzjastów sportów rowerowych, jakich w ekipie CK Media Group oraz CKsportu nie brakuje. To targi, na które powinien się wybrać dosłownie każdy. Najbliższa impreza ma miejsce w dniach 19-21 września 2019 roku. Na miejscu obecne będzie także CK Media Group!

Stale współpracujemy również z E1 Gokart, czyli marką, która stworzyła w Kielcach pierwszy halowy tor kartingowy. Co ciekawe, to jeden z najdłuższych torów kartingowych w Polsce! Jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie social media. Od niedawna działamy też przy torze kartingowym w Poznaniu. Materiały graficzne, media społecznościowe, obsługa klienta – również tu CK Media Group jest obecne z pełną paletą zadań do zrealizowania.

Oczywiście to nie wszyscy nasi klienci. Obszerne portfolio znajdziemy na stronie ckmediagroup.pl.

WYDARZENIA – OBSŁUGA I DZIAŁANIA MARKETINGOWE

Obecnie wisienką na torcie wszelakich działań firmy CK Media Group jest XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Świętokrzyskie 2019. To ogromna impreza, która skupia naszą uwagę już od kilku miesięcy. Jesteśmy odpowiedzialni na pełną obsługę informacyjną, jak również marketingową wydarzenia. Strona internetowa, logotyp, ulotki, plakaty, współpraca z mediami, informacje, zdjęcia i wreszcie media społecznościowe – to wszystko koordynowane jest przez CK Media Group. Cieszy nas niezmiernie, że z efektów naszych prac korzystają tysiące uczestników z całej Polski i setki tysięcy osób obserwujących zmagania młodych sportowców.

Ale to nie jest jedyna ogólnopolska impreza, w której bierzemy czynny udział. CK Media Group już drugi raz obsługiwało w zakresie mediów społecznościowych Mistrzostwa Polski w Bilard, które miały miejsce w Kielcach zarówno w 2017, jak i 2018 roku. Już teraz możemy się pochwalić, że nasza aktywność będzie widoczna także podczas imprezy organizowanej w 2019 roku.

Skoro jesteśmy przy bilardzie, warto nadmienić, że jako agencja social media współpracujemy przy Polskiej Lidze Bilardowej. Odpowiadamy za znaczną część treści publikowanych w mediach społecznościowych Polskiego Związku Bilardowego.

~~~~~~

Zapraszamy do współpracy z Agencją Social Media – CK Media Group będącą wydawcą portalu CKsport.pl. Jesteśmy otwarci  na wszelkie propozycje. Można je kierować na adres biuro@ckmediagroup.pl.