fbpx
Poznaj partnerów CKsport.pl: DAP Kielce
30 maja 2019
DAP Kielce: Nasi zawodnicy mają wspaniałą okazję i wierzę, że ją wykorzystają jak najlepiej
8 lipca 2019

CK Media Group – marketing internetowy w Kielcach. Stworzeni dla biznesu

Firma, którą możecie znać przede wszystkim jako podmiot wydawniczy portalu CKsport.pl, komercyjnie zajmuje się nieco inną formą działalności, którą moglibyśmy określić mianem outsourcingowej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami w przestrzeni marketingowej. O co tak naprawdę chodzi?

Na co dzień agencja marketingowa CK Media Group zajmuje się merytorycznym wsparciem swoich partnerów biznesowych w kilku zakresach. To między innymi kreowanie tożsamości marketingowej danej firmy w sieci poprzez budowanie jej wizerunku w social media. Najczęściej wykorzystujemy do tego Facebooka, a także Instagrama.

Zwłaszcza popularny „Fejs” jest do tego narzędziem niemal idealnym – w Polsce niezwykle popularny, jego środowisko jest przyjazne biznesowi, a przy tym nieustannie rozwijany, co czyni go jeszcze atrakcyjniejszym zarówno dla poczciwego „Kowalskiego”, jak i „Kowalskiego” przedsiębiorcy. A jak dobrze wiemy, „do tanga trzeba dwojga”.

Za to nie zawsze wiemy jak z social media korzystać, by przynosiły nam wymierne efekty. Firmy działające na Facebooku często nie biorą pod uwagę ciągle zmieniających się trendów oraz algorytmu tego giganta. Standardową praktyką jest także przekazanie firmowych mediów społecznościowych swoim pracownikom, w ramach dotychczasowych obowiązków. Takie działania tylko sporadycznie dają wymierne efekty. Zwykle zainwestowany czas nie przekłada się na dobre rezultaty.

I w tym miejscu pojawia się firma CK Media Group, która oferuje klientowi swoje usługi. Pełnimy funkcję wspierającą, a także uzupełniającą. Jednak kluczem do sukcesu jest połącznie naszego marketingowego doświadczenia z wiedzą i pasją klienta, który sam najlepiej wie, co sprzedaje. Naszym zadaniem jest ubrać to w odpowiednie słowa oraz obrazy, które później będą miały większe szanse na wypłynięcie na powierzchnie otaczającego nas szumu informacyjnego.

Jako CK Media Group wspieramy lokalny biznes również w zakresie SEO. Na co dzień doradzamy klientom w ramach takich zagadnień jak pozycjonowanie i optymalizacja, a także proponujemy optymalne rozwiązania ich problemów.

Jako, że 80% osób zagląda wyłącznie na pierwszą kartę wyszukiwarki Google, sugerujemy naszym biznesowym przyjaciołom sięgnięcie po rozwiązania ukryte pod wspomnianym wcześniej terminem SEO. Tym bardziej jeśli ich klienci korzystają z tej najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej (a najpewniej tak jest).

Dlatego – optymalizacja, pozycjonowanie, jak również dopieszczenie wizytówki naszej firmy w Google Moja Firma mogą okazać się bardzo ważne na każdym etapie funkcjonowania naszego biznesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.ckmediagroup.pl.