fbpx
Przyjemność i ogromne wyzwanie, któremu daliśmy radę! Za nami XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych – Świętokrzyskie 2019!
30 maja 2019
CK Media Group – marketing internetowy w Kielcach. Stworzeni dla biznesu
8 lipca 2019

Poznaj partnerów CKsport.pl: DAP Kielce

Firma CK Media Group, jako wydawca portalu sportowego CKsport.pl działającego na terenie Kielc i nie tylko, mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam jednego z przyjaciół naszego serwisu. To prężnie działająca Dziecięca Akademia Piłkarska DAP Kielce!

Dziecięca Akademia Piłkarska to inicjatywa, która narodziła się z miłości do sportu. Wielką pasją jej założycieli, którą pragną dzielić się ze wszystkimi, a w szczególności z dziećmi, jest piłka nożna.

Jak sami podkreślają – w dzisiejszych czasach należy kłaść ogromny nacisk na popularyzowanie wśród młodych osób różnych form aktywności fizycznej. W dobie wszechobecnej telewizji i Internetu coraz trudniej o wzorce i autorytety służące kształtowaniu charakterów, dbaniu o własne zdrowie i wychowywaniu w duchu rywalizacji zgodnej z zasadami fair play.

Piłka nożna dla dzieci to doskonały sposób nie tylko na rozwijanie fascynacji sportem, ale również na naukę podstawowych zasad współżycia społecznego w oparciu o poszanowanie drugiego człowieka. Kielce to duży obszar, na którym zapotrzebowanie na zajęcia sportowe dla dzieci jest niemałe. Stąd też narodził się pomysł założenia Dziecięcej Akademii Piłkarskiej, dzięki której możliwe jest realizowanie sportowych marzeń od najmłodszych już lat.

To idealny pomysł na zajęcia dodatkowe dla dzieci już od 4 roku życia. Program szkoleniowy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej bazuje ja sprawdzonych modelach niemieckich i holenderskich – godnym do naśladowania wzorem jest dla nas renomowany i ceniony ośrodek szkolenia młodzieży Ajax Amsterdam.

W Dziecięcej Akademii Piłkarskiej zajęcia sportowe dla dzieci odbywają się 2 razy tygodniu – każdy trening trwa 1,5 godziny. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, która doskonale rozumie potrzeby młodych adeptów piłki nożnej i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.

Duże doświadczenie oraz pedagogiczne podejście pozwalają na uzyskiwanie znakomitych rezultatów. Do poszczególnych grup są przydzieleni trenerzy, dla których odpowiedni rozwój zawodników jest najważniejszym do zrealizowania celem. Prowadzone są nie tylko dodatkowe zajęcia dla dzieci. Podopieczni mają możliwość uczestniczenia w sparingach, turniejach oraz obozach sportowych.

Kielce – podobnie jak i wiele innych polskich miast – mają ogromny potencjał, który trzeba wykorzystywać, gdyż to może zaprocentować w przyszłości. Dziecięca Akademia Piłkarska jest czymś znacznie więcej niż zwykłym klubem – to miejsce, gdzie Twoje dziecko opanuje sztukę pozytywnego myślenia i nabierze wiary w siebie.

Podstawową misją Dziecięcej Akademii Piłkarskiej jest wychowanie młodych adeptów piłki nożnej zgodnie z zasadami FAIR PLAY, które są ważne nie tylko na boisku, ale również w życiu codziennym.

Poprzez naukę gry w piłkę nożną realizowane są takie cele jak: 
1. kształtowanie charakteru i osobowości; 
2. harmonijny rozwój fizyczny; 
3. popularyzacja zdrowego stylu życia oraz dbania o kondycję fizyczną; 
4. zarażanie pasją do sportu; 
5. wyzwalanie pozytywnych emocji; 
6. uczenie wartości; 
7. poczucie spełnienia i czerpanie radości z gry; 
8. aspektów wychowawczych: punktualności, systematyczności, odpowiedzialności, współpracy w grupie, zdrowej rywalizacji.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO DO AKADEMII PIŁKARSKIEJ DAP?

Oczywiście to nie wszystko, czym możemy się pochwalić jako agencja social media CK Media Group. Na co dzień zajmujemy się nie tylko wydawaniem portalu CKsport.pl, który trafia do tysięcy ludzi mieszkających w Kielcach. To nie tylko kibice Korony Kielce, czy klubu PGE VIVE Kielce. CK Media Group to przede wszystkim agencja social media dbająca o profesjonalizm przy prowadzeniu mediów społecznościowych innych firm. Zapraszamy do współpracy! Twoje media społecznościowe już na nas czekają 🙂

Dowiedz się więcej na temat kolejnego partnera portalu CKsport.pl: FOTOGRAF ŻANETA KOSMALA KIELCE