fbpx
W ostatnim miesiącu portal CKsport.pl przyciągnął ponad 60 tys. unikalnych użytkowników!
30 maja 2019
Poznaj partnerów CKsport.pl: DAP Kielce
30 maja 2019

Przyjemność i ogromne wyzwanie, któremu daliśmy radę! Za nami XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych – Świętokrzyskie 2019!

Tego jeszcze nie graliśmy. Tak długo, jak przyjaźnimy się z szeroko pojętym sportem (między innymi za sprawą portalu CKsport.pl, którego jesteśmy wydawcą) , nie mieliśmy okazji sprawdzić się na tak szerokim polu działania. A jako firma CK Media Group w ostatnich miesiącach pracowaliśmy na terenie całego województwa świętokrzyskiego i to przy ogólnopolskim wydarzeniu!

Za nami olimpiada sportowa, w której udział wzięło kilka tysięcy osób. CK Media Group było odpowiedzialne między innymi za produkcję materiałów marketingowych (plakaty, identyfikatory, strona internetowa). To jednak nie wszystko, a raptem dopiero początek, ponieważ nasza agencja odpowiadała za przepływ informacji, obsługę wspomnianej strony internetowej, fotografie, kontakt z mediami, a także tworzenie kontentu w mediach społecznościowych.

Niezmiernie cieszą nas statystyki, ponieważ dzięki ciężkiej pracy oraz doświadczeniu, z informacjami dotyczącymi tegorocznej olimpiady trafiliśmy do setek tysięcy osób w Polsce i nie tylko! Nasza agencja social media okazała się sprawnym wykonawcom nie tylko na tym polu, ale również na płaszczyźnie informacyjnej.

Przykro nam, że to już koniec. Niemniej jednak mamy nadzieję, że olimpiada do województwa świętokrzyskiego jeszcze zawita.