fbpx
DAP Kielce: Nasi zawodnicy mają wspaniałą okazję i wierzę, że ją wykorzystają jak najlepiej
8 lipca 2019
W Kielcach! SESJA NOWORODKOWA dla Ciebie i Twojego maluszka
28 marca 2024

Do lokalnego biznesu – zareklamuj się i wspieraj CKsport.pl

Niemalże 10 lat aktywności na lokalnym rynku informacyjnym. To właśnie tutaj odnieśliśmy sporo dziennikarskich sukcesów. Co więcej, nasze artykuły – zasięgiem i uznaniem – nie zatrzymywały się w granicach województwa świętokrzyskiego. Cytowały nas największe gazety, portale i stacje telewizyjne w kraju. Przez lata zbudowaliśmy silną markę, którą teraz każdego miesiąca odwiedza ok. 50 tys. fanów. To potencjał, który może wykorzystać lokalne środowisko biznesowe.

Wydawany przez agencję reklamową CK Media Group portal CKsport.pl w każdym miesiącu notuje ponad 600 000 odsłon, zaś użytkownicy spędzają na nim każdorazowo średnio około 3 minuty. To wystarczająco dużo, by dostrzec na naszej stronie nie tylko artykuły, ale również materiały o charakterze reklamowym.

Ten fakt został zauważony i wykorzystany przez firmy z regionu i nie tylko. W swoim dorobku mamy kooperację między innymi z takimi markami jak Hummel, Suzuki, Kolporter, Klank Optyk, Biurograf, Miejski Urząd Pracy, E1 Gokart, czy Targi Kielce. Natomiast obecnie naszymi partnerami są Prokoder Studio oraz uzyskująca rewelacyjne wyniki sportowe w całym kraju Dziecięca Akademia Piłkarska DAP w Kielcach.

We wspomnianych realizacjach charakteryzowało nas niesztampowe i kreatywne podejście do współpracy z klientem biznesowym. Rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do banerowej kampanii reklamowej. Zwykle łączymy je z materiałami sponsorowanymi, content marketingiem, wykorzystaniem naszych mediów społecznościowych, czy realizacją konkursów i działaniami uzupełniającymi podczas akcji marketingowych realizowanych przez partnera.

Dobrze odnajdujemy się przy współpracy z klubami fitness, siłowniami, akademiami sportowymi dla dzieci, sklepami sportowymi, ośrodkami zdrowia, centrami dietetycznymi, parkami rozrywki, bawialniami, szkołami jazdy, kortami tenisowymi, czy organizacjami sportowymi. Branża sportowa nie jest nam obca, co nie zmienia faktu, że naszymi czytelnikami są przede wszystkim ludzie, którzy nie tylko ciekawią się sportem, ale również chodzą na zakupy, kupują samochody, odwożą dzieci do przedszkoli, ubierają się w galeriach handlowych, biorą kredyty mieszkaniowe itd. Użytkownikami portalu CKsport.pl są przede po prostu zwykle ludzie.

Podczas współpracy z portalem CKsport.pl lokalne środowisko biznesowe może liczyć nie tylko na nasze zasięgi, czy dużą liczbę unikalnych użytkowników, ale również na zaangażowanie, poświęcony czas, pomysły i profesjonalizm. Jak wspomnieliśmy na początku – zapraszamy do współpracy z portalem CKsport.pl.

To nie tylko reklama powierzona w dobre ręce, ale również znaczące wsparcie naszego serwisu sportowego. Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: biuro@ckmediagroup.pl.

Zapraszamy także na stronę naszej agencji interaktywnej, którą jest CK Media Group. To firma, która współpracuje z lokalnym biznesem na płaszczyźnie social media, content marketing, buzz marketing, SEO (pozycjonowanie i optymalizacja), ale nie tylko! Sprawdź nasze portfolio na stronie www.ckmediagroup.pl. Interaktywność i digital to nasze domeny 🙂